PC Devi Acer Yeni Canavarlarını Tanıttı.

PC Devi Acer Yeni Canavarlarını Tanıttı.

Acer, düzenlediği dev etkinlikte performans canavarları PC’lerini  ve daha fazlasını sahneye çıkarttı.

Acer, ABD’de düzenlediği ‘Next’ etkinliğinde yeni canavarlarını sahneye çıkarttı. Bunlar; Predator G1 oyun bilgisayarı, Predator17X oyun laptopu, Switch Alpha 12 2-in-1 sistemi, Predator Z1 serisi monitörleri, bisiklet kullanıcılarına özel mini bilgisayar Xplove S5 ve yeni Aspire serisi laptoplar.


Predator G1 en büyük özelliği 6. nesil Intel Core işlemcilerle güçlendirilmesi, tam boyutlu Nvidia GTX Titan X ekran kartını kullanması ve 64 GB kadar DDR4 RAM desteği sunması ve gelişmiş VR desteğinin olması onu ayrıca farklı kılıyor.
Predator 17X serisi laptoplar ise gelişmiş overclock yetenekleri ve masaüstü performanslarına sahip ve 17X ve VR desteğine sahip.
Switch Alpha 12, 6.nesil Core İ serisi işlemcilere sahip ve Acer’e göre dünyanın ilk fansız 2-in-1 sistemine sahip.
Predator Z1 serisi ise grafik performansını attıran NVIDIA G-Sync teknolojisini kullanıyor ve 178 derecelik geniş bir görüş açısı kullanıyor ve çözünürlüğü ise 2.560×1.080.
Xplove S5 ise bisiklet kullanıcılarına hitap ediyor ve aktiviteleri takip ediyor ve sahip olduğu kamerayla kayıt da yapı

PC Devi Acer Yeni Canavarlarını Tanıttı.
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*