Piyasadaki En İyi Telefon Samsung S7 Mi?

Piyasadaki En İyi Telefon Samsung S7 Mi?
Piyasadaki En İyi Telefon Samsung S7 Mi?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)

En iyi cep telefonu Samsung Galaxy S7 mi?

Lafı hiç dolandırmadan herkesin merak ettiği cevabı peşinen verelim: “Evet şu an için piyasadaki en iyi cep telefonu Samsung Galaxy S7”. Bu iddiamızın hem Galaxy S7 hem de S7 edge için geçerli olduğunu da özellikle belirtelim. Hemen bir parantez açarak yeni iPhone modeli olan iPhone SE’ye de değinelim. iPhone SE, Apple ürünleri için “uygun” ama cep telefonu piyasasının genel fiyat yelpazesi içinde pahalı bir telefon. Üstelik teknolojik anlamda da şu an piyasada satılan iPhone 6s ile kıyaslandığında çok büyük yenilikler de sunmuyor.

Açıkça söylemek gerekirse iPhone SE, 1999 TL’den başlayan fiyatıyla bugüne kadar iPhone’u pahalı bulduğu için almayan (veya alamayan) orta gelirlileri de Apple müşterisi yapmak için düşünülmüş gibi. O nedenle iPhone parantezini kapatarak sadece Samsung Galaxy S7 ile Samsung Galaxy S7 edge’e odaklanalım ve birbirinden farklı iki tasarımla satışa sunulan S7’yi neden şu an için en iyi cep telefonu olarak isimlendirdiğimizi dilimiz döndüğünce anlatalım.

Tarafından Burak RAŞİT

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*