reeder P9C İnceleme

reeder P9C İnceleme
Kullanıcı Puanı: 1.9 (3 votes)

Tablet bilgisayar pazarında boy gösteren reeder markasını artık cep telefonu piyasasında da görmeye başlıyoruz. Geçtiğimiz aylarda iki cihaz ile karşımıza gelen reeder’in bu gece P9C modelini incelemeye başlıyorum.

P9C modeli akıllı telefonunun tasarımı gayet güzel ve  fiyatına göre başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. P9C ekranı 5,5 inç ve ekran kenarları mümkün olduğunca ince tutularak tasarım mümkün olduğunca tek ele sığacak şekilde yapılmış. Aynı zamanda Lumia‘lara benzer bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

  

Ekran üzerinde üstte hoparlörünü ve selfi kamerasını görüyoruz. Ekranın alt kısmında ise standart Android tuşları dokunmatik olarak yerleştirilmiş. P9C’nin arka kısmı çevirdiğimde ise gayet hoş ve yuvarlak hatlara sahip bir tasarımı olduğunu görüyorum. Arka kısımın sol üst tarafında ana kamera ve led flaşı yer alıyor. Arka kısmın tam ortasında ise reeder logosu konumlanmış. Hemen altta ise dış ses hoparlör deliklerini görüyoruz.

Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*