Samsung Galaxy Not 8 Akıllı Telefonu Resetleme ve Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy Not 8 Akıllı Telefonu Resetleme ve Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy Note 8 ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız özellikle yanıt vermiyorsa resetleme yapabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler şunlar;
Eğer telefonunuz açık değilse şarja takmayı unutmayın.
Ses Azaltma ve Güç düğmelerini aynı anda yaklaşık 20 saniye basılı tutun. Bu işlemlerden sonra telefonunuz açılmış olmalı. Eğer akıllı telefonunuz açılmıyorsa, yeteri kadar şarj almamış olabilir. Bunun için yaklaşık 20-25 dakika şarj almasını bekleyin.

Eğer cihazınız ile ilgili daha ciddi sorunlar yaşıyorsanız, fabrika ayarlarına sıfırlama işe yarayabilir. Yalnız bu sıfırlama telefonunuzdaki tüm verileri sileceğini unutmayın.
Bunun için yapmanız gerekenler şunlar;

KAPALI CİHAZLAR İÇİN:
>> Cihazınız yeterli şarja sahip değilse şarja takın ve en az 20-25 dakika şarja kalmasını sağlayın.
>> Sesi Artırma düğmesini basılı tutun ve sonra Güç düğmesine basın. Bu işlemi doğru yaparsanız, Samsung Galaxy logosu görünür ve ekranın sol üst köşesinde Kurtarma Önyüklemesi yazısı yer alır.
>> Burada yer alan veri sil/fabrika ayarlarını sıfırla seçeneğini seçmek için Ses azaltma düğmesini kullanın ve yaptığınız bu seçimin aktif olması için Güç düğmesine basın.
>> Sonra gelen Evet – tüm kullanıcı verilerini sil seçeneği için ise aynı yolla yani Ses azaltma düğmesini kullanın ve yaptığınız bu seçimin aktif olması için Güç düğmesine basın.
>> Bu işlemlerden sonra fabrika ayarlama sıfırlama işlemi başlayacak ve bu işlem bittiğinde cihazınız yeniden başlatılacaktır.

AÇIK CİHAZLAR İÇİN:
>> Ana ekrandan, Uygulamalar>Ayarlar‘ı seçin. Burada yer alan Kişisel seçeneğinin altında cihazınızı fabrika ayarlarına kolayca sıfırlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Not 8 Akıllı Telefonu Resetleme ve Sıfırlama Nasıl Yapılır?
Kullanıcı Puanı: 5 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*