Samsung Galaxy Note 8, Ağustos Ayında Tüketicilere Sunulacak…

Samsung Galaxy Note 8, Ağustos Ayında Tüketicilere Sunulacak…

Samsung Galaxy Note kötü bir yıl geçirmesine rağmen iyi toparlandı. Bunun işareti olarak,  Ağustos ayının sonlarına doğru, birinci sınıf akıllı telefon serisine yeni ve patlamayan bir telefonla gösterecek.

Bilindiği gibi Samsung Galaxy Note 7 serisi telefonlar hiç de umulduğu gibi olmadı. Bir dizi telefon patlaması insanları epey tedirgin etti. Bataryadan kaynaklanan bu patlamalar, telefonu mobil olmaktan çıkardı. Uçaklara bile alınmayan bu Galaxy Note serisi telefonları için çok kötü bir imaj oluşturdu. Hafızayı beşer unutkanlıkla malul olduğundan, bunlar çoktan unutuldu ve Samsung firması da bu açıktan faydalanarak yeni seriyi devam ettirecek.Fakat, Samsung Galaxy Note serisi telefonlar en pahalı seri olduğundan, patlamadan sonra artık eskisi gibi pahalı olmayacak. Sızdırılan bilgilere göre yeni Samsung Galaxy Note 8 serisi telefonlar daha ekonomik olacak. Her ne kadar patlamalar, Not 7’yi tüm zamanların en meşhur akıllı telefonu haline getirse bile “reklamın kötüsü olmaz” sloganıyla firma yeni seriyle oldukça iddialı olacak gibi.

Samsung Galaxy Note 8, Ağustos Ayında Tüketicilere Sunulacak…
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*