Samsung Galaxy S8 Nasıl Hızlandırılır?

Samsung Galaxy S8 akıllı telefonunuzu hızlandırmanın çok basit bir yolu var. Herkesin bilmediği bu yolu aşağıdaki işlemleri yaparak, telefonunuzu daha da hızlandırabilirsiniz.
Yapmanız gerekenler;
Uygulamalar >> Ayarlar >> Telefon hakkında‘yı tıklayın. Daha sonra gelen pencerede Derleme numarası kısmına üst üste dokunun(7-8 defa). Bu işlemden sonra Geliştirici seçenekleri aktif olacaktır. Daha sonra tekrar Uygulamalar >> Ayarlar  yolunu takip edin. Burada yer alan Geliştirici seçenekleri kısmına tıklayarak açılan pencereyi aşağıya kaydırın.
S8-hızlandırmaBurada yer alan Windows Animasyon Ölçeğini(Windows Animation Scale) tıklayın. Burada Animasyon ölçeği 0.5x (Animation duration scale 0.5x) seçili hale getirin.
Geri gelin ve Geçiş animasyonu ölçeği(Transition animation scale) tıklayın. Yine burada yer alan Animasyon ölçeği 0.5x (Animation duration scale 0.5x) seçili hale getirin. Bu sayede pencere açılırken efektler, animasyonlar yarı yarıya azalacağından telefonunuzda hızlanacaktır. Bunun için telefonunuzu yeniden başlatmayı unutmayın.

Samsung Galaxy S8 Nasıl Hızlandırılır?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*