Samsung Galaxy S8 Serisi Telefonlar PC’ye Nasıl Bağlanır?

Samsung Galaxy S8 serisi bir telefonunuz var ve siz bu telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayıp, video ve resim atmak istiyorsanız, aşağıdaki çözüm yolunu kullanınız.

İlk olarak, Windows kullanıcıları Galaxy S8 için USB sürücülerini indirip kurmalıdır. Bunun için Samsung sitesini ziyaret edip, Smart Switch indirmeniz gerekiyor. Eski telefonlarda kullanılan Samsung Kies, Galaxy S8 serisi telefonlarda çalışmadığını da unutmayın. Ürünle birlikte gelen USB kablosunu kullanarak cihazı PC’nizde bir USB portuna bağlayın. Daha sonra telefon ekranına gelen istemle beraber bildirim çubuğunu aşağı çekerek, ne yapmak istediğinizi aşağıdaki tanımlamaları okuyarak karar verin.

  • Ortam cihazı olarak bağla > Medya cihazı (MTP) – PC ile telefon arasında manuel olarak dosyaları aktarmak veya Windows Media Player’ı kullanmak için bu seçimi kullanın.
  • Medya cihazı olarak bağlandı> Kamera (PTP) – Kamera yazılımını kullanarak fotoğraflarınızı aktarmanızı ve herhangi bir dosyayı MPT desteklemeyen bir PC’ye aktarmanız için bu seçimi kullanabilirsiniz.
Samsung Galaxy S8 Serisi Telefonlar PC’ye Nasıl Bağlanır?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*