Samsung Galaxy S8+’da Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Samsung Galaxy S8+ ya da Galaxy S8’de ekran görüntüsüne mi ihtiyacınız var? Bunun için çok fazla zorlanmanıza gerek yok. Basit bir yol ile bu yeni modellerde ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Bunun için şunları yapın;

Galaxy S8’de bir ekran görüntüsü almak için, aynı anda “Home” ve “Güç” düğmelerine basın. Düğmeleri yaklaşık 2 saniye basılı tutun. İşlemi doğru yaptıysanız telefon titreşir ve bildirim çubuğunda bir mesaj görünecektir. Bu mesaj ekran resminin kaydedilmesi ile ilgili bilgi içerir.

Ekran görüntüsünü başarıyla  telefonun belleğine kaydettikten sonra, isterseniz bildirim çubuğunu gelen kaydetme ile ilgili mesaja tıklayarak, kaydettiğiniz resme ulaşabilirsiniz.

Ya da ” Galeri” yi açıp, ardından ” Ekran görüntüleri ” kısmına tıklayarak, kaydettiğiniz resme ulaşabilirsiniz. Bununla beraber Galaxy S8’i bilgisayarınıza bağlayıp, “Telefon” belleğine gidin. Buradan, “Pictures(resimler)>>Screenshots(ekran görüntüleri)” klasörünü açarak kaydettiğiniz ekran resmine bu şekilde de ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S8+’da Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*