Samsung Numara Engelleme, Galaxy S7 Arama Engelleme Nasıl Yapılır?

Samsung Numara Engelleme, Galaxy S7 Arama Engelleme Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy modellerinde numara engelleme / arama engelleme nasıl yapılır? Bazı Samsung modellerde numara engelleme adımlarında farklılıklar bulunmaktadır. Önerdiğimiz adımlarla farklı modeller içinde numara engelleme özelliğine ulaşabilirsiniz

Samsung numara engelleme 1: Ayarlar > Arama > Arama Reddetme > Otomatik Reddetme > Belirli Numaraları Engelle

Samsung numara engelleme 2: Arama kaydına giriniz engellemek istediğiniz numaranın üstüne basılı tutun ve açılan seçeneklerden “Reddedilen listesine ekle”

Samsung Galaxy S7 numara engelleme: Telefon simgesi / Ekranın sağ üst köşesinde bulunan Daha Fazla / Ayarlar / Arama engelleme.

Samsung Galaxy J5 numara engelleme:  Telefon simgesi / Ekranın sağ üst köşesinde bulunan Daha Fazla / Ayarlar / Diğer ayarlar / Arama engelleme.


android-numara-engellemeAndroid İstenmeyen Numarayı Engelleme Yolları


Numara engelleme özelliği olmayan Android cep telefonlarda numara engelleme uygulaması: Arama ve SMS Engelleyici numara engelleme uygulaması, Calls Blacklist numara engelleme uygulaması ve C.Blacklist – Arama engelleme uygulaması. Önerilen uygulamaları ücretsiz indirip, cihazınıza yükleyip deneyebilirsiniz.

Android numara engelleme uygulamalarının ortak özellikleri: Kara listeye eklenen numaralardan gelen arama ve mesajları engelleme, beyaz liste, engellenen aramalar ve mesajlar için kayıt bölümü, özel numaraları engelleme, bilinmeyen numaraları engelleme, gelen ve giden tüm aramaları engelleme, engellenen arama ve mesaj bildirimleri kapatma ve hızlı engelleme / engellemeyi kaldırma.

Samsung Numara Engelleme, Galaxy S7 Arama Engelleme Nasıl Yapılır?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*