Samsung Secure Folder, Özel Verilerinizi Koruyan, Yeni ve Kaliteli Android Güvenlik Uygulaması

Akıllı telefonunuzu güvence altına almak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey ekran kilidini ayarlamaktır. Ama biraz daha ileri gitmek ve cihazdaki belirli şeyleri korumak isterseniz, (mesela uygulamalar, resimler ve belgeler gibi kişisel ve özel içerikler gibi) Samsung bunun için biz kullanıcılara Secure Folder‘ı piyasaya sürdü. Secure Folder, uygulamalar ve veriler için bir sanal alan görevi görür ve bunları güvende tutmak için mevcut kimlik doğrulama seçenekleriyle çalışır.
Samsung Secure FolderSecure Folder ile kullanıcılar; uygulamalar, resimler ve belgeler gibi kişisel ve özel içeriği depolamak, şifrelemek ve gizli tutmak için ya da en sevdikleri uygulamaların kopyalarını yapmak için bu uygulamayı kullanabilirler.

Kullanıcılar verileri Secure Folder(Güvenli Klasör)’da saklamak ve sonra tekrar bu klasörün içeriğine ulaşmak için bir PIN, şifre, desen veya parmak izi kullanabilirler.
Dosyaları Secure Folder(Güvenli Klasör)’e almak için iki seçeneğiniz var. Move to Secure Folder seçeneğini kullanarak veya Secure Folder(Güvenli Klasör)’den Add files düğmesine tıklayarak verileri taşıyabilirsiniz.

Secure Folder, Android 7.0 Nougat sürümü için geçerli ve şu anda yalnızca Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için sunuluyor. Ancak Samsung, bu uygulamanın yakında diğer cihazlar için de kullanıma sunacağını söylüyor. Bu Uygulama, Samsung’un Galaxy Apps mağazasından indirilebilir.

 

Samsung Secure Folder, Özel Verilerinizi Koruyan, Yeni ve Kaliteli Android Güvenlik Uygulaması
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*