Sesli Komutlar Yardımıyla Masaüstünden Android Telefonunuzu Nasıl Kontrol Edersiniz?

Android akıllı telefonunuzu elinize almadan hatta parmağınızı bile telefonunuza dokundurmadan her türlü işlemi telefonunuzla yapabilirsiniz. Mesaj mı göndermek istiyorsunuz, birini mi aramak ihtiyacınız olan ya da WhatsApp ile resim mi göndermek istiyorsunuz? Bunlar artık “Join” adlı bir Google Chrome uzantısı sayesinde artık başarmak zor bir iş değil. Bunlar için yapmanız gereken tek şey uzantıyı kurmak ve sadece konuşmak.
Kurulum işlemi de şaşırtıcı derecede kolay. Uzantıyı ve Android uygulamasını yüklemeniz yeterli.join
PC’nize takacağınız bir mikrofon yardımıyla istediğiniz işlemleri yapabileceğiniz gibi yukarıdaki resimde gösterildiği gibi Chrome’un uzantı tepsisinde(1) bulunan küçük simgeyi tıklayabilir ve manuel olarak bir komutu başlatabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzdaki metinleri Android uygulaması vasıtasıyla diğer cihazlara aktarmanıza da sizin verir. Ctrl + R tuşlarına bastığınızda belirli komutlar için çeşitli kısayolları tanımlayabilirsiniz.

Sesli Komutlar Yardımıyla Masaüstünden Android Telefonunuzu Nasıl Kontrol Edersiniz?
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*