Silinmiş e-Postalar Nasıl Kurtarılır…

Silinmiş e-Postalar Nasıl Kurtarılır…

Önemli e-postalarımız bazen dikkatsizce bazen de toplu temizlik sürecinde ortadan kaybolabiliyor. Kaybolan ya da silinen e-postalarınız için aşağıdaki yazımız yardımcı olabilir.


Silinmiş Gmail Postalarını Kurtarın!
gmail
Gmail de sildiğiniz postalar 30 gün boyunca rahatça geri alabileceğiniz bir biçimde Çöp Kutusu klasöründe saklanır. Eğer bu klasörü göremiyorsanız sol alt kısımdaki Diğer sekmesine tıklayın. Kurtarmak istediğiniz postayı bulunca, ya e-maili açıp yanındaki “Çöp” seçimini kaldırın veya tutup Gelen Kutusu’na brakın. Eğer çok beklediyseniz veya Çöp Kutusu’nu boşalttıysanız mesajlarınız için yapacak bir şey yok artık.
Eğer birinin hesabınıza sızdığını ve e-postaları sizden habersiz sildiğini düşünüyorsanız, Google’ın bunları sizin için kurtarması mümkündür.Bunun için Google irtibata geçin.


Silinmiş Outlook.com Postalarını Kurtarın!hotmail

Outlook.com‘un Silinmiş Öğeler klasörü ilk bakışta boş gibi görünebilir.Fakat, “Silinmiş mesajları geri yükle” sekmesi sayfanın altında belirince, silinen mesajlar gözükecektir. Eğer sildiğiniz postayı bulursanız, bunu derhal Gelen Kutusu‘na taşıyın zira bunlar belli aralıklarla temizlenir.

Silinmiş e-Postalar Nasıl Kurtarılır…
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*