Telefon Görüşmelerini Kaydeden En İyi Ücretsiz Android Uygulamalar

Telefon Görüşmelerini Kaydeden En İyi Ücretsiz Android Uygulamalar

Daha önce birçok telefon üreticileri tasarladıkları telefonlar için varsayılan olarak arama kaydedici uygulaması da eklerlerdi. Ama şimdi bu tür uygulamalar kurulu olarak gelmiyor Ancak son zamanlarda bu özellik için çok iyi uygulamalar geliştirildi. Bu yazımızda Android telefonlar için arama görüşmelerini en iyi şekilde kaydeden uygulamaları sizler için derledik.


MP3 InCall Recorder
mp3-incall-recorder-and-voice

Bu, android’de arama yapmak için en iyi ücretsiz uygulamalardandır. Uygulama, tüm kullanıcı gereksinimlerini karşılamayı ve arama kaydının tam kontrolünü sağlamayı hedefler. Bu yüksek kaliteli sesli görüşme kayıtları .mp3 olarak kaydedilir.Daha az bellek tüketir ve sadece 7 MB boyutunda bir saatlik görüşme kaydedebilir. Kullanıcı konuşmanın bir bölümünü düzenleyerek veya konuşmanın bir bölümünü keserek de saklayabilir ve sonra yeni bir adla yeni bir dosyaya kaydedebilir. Hızlı başlat düğmesini ekranında herhangi bir yere yerleştirilebilir. Uygulama, kullanıcı beklemede veya yeni bir çağrı aldığında bile kayıt ijşlemine devam edebilir.
MP3 InCall Recorder And Voice  indir


Call Recorder
call-recorder

Çağrı kaydedici, google store’de en çok indirilen android telefon ses kayıt uygulamasıdır. Uygulama, bir kullanıcının sesi birden fazla biçimde kaydetmesine olanak tanır. Uygulamayı yükledikten sonra “ON(açık)” tuşunu etkinleştirin ve böylece görüşme yaptığınızda kayıt otomatik olarak başlar. Başka bir mükemmel özelliği ise bulutta dosyaları kaydetmek için ‘Dropbox’ ile senkronizasyon yapma olanağının olması
Call Recorder indir


Automatic Call Recorder
automatic-call-recorder

Arama kaydı işi için en beğenilen ve popüler olan bir diğer uygulama. Otomatik arama kaydedici uygulaması, hangi çağrıların kaydedileceğini ve hangilerinin kaydedilmeyeceğini belirlemenize izin verir. Kayıtlar, kullanıcıların dinleyebileceği, not ekleyip paylaşabilecekleri bir gelen kutusuna gönderir. Bırakma kutusu senkronizasyonu kayıtları çevrimiçi saklama imkanı da sunar. Bu uygulamanın,istediğiniz kişilerin çağrısını otomatik olarak kaydetmesine ve bunları çevrimiçi olarak saklamanıza olanak tanıyan profesyonel bir versiyonu da bulunmaktadır.
Automatic Call Recorder indir


Galaxy Call Recorder
galaxy-call-recorder

Samsung Galaxy serisi telefonunuz varsa, bu uygulama sesli görüşmeyi kaydetmek için çok kullanışlı olacaktır. Samsung Galaxy serisi akıllı telefonlar için özel olarak tasarlanmış Galaxy Call Record yazılımı, Samsung Note 2, Galaxy S4 ve Galaxy S III’de iki yönlü kayıt yapabilme özelliğine sahip. 
Galaxy Call Recorder indir

 

Telefon Görüşmelerini Kaydeden En İyi Ücretsiz Android Uygulamalar
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*