Telefondan Telefona Veri Transferi En Kolay Şekilde Nasıl Yapılır?

Telefondan Telefona Veri Transferi En Kolay Şekilde Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonlar arasında her ne kadar veri transferi için çok fazla yöntem mevcut olsa da, sizler için en kolay ve basit yolu seçtik. Bilindiği gibi birçok kişi Android ve iOS veya Windows Phone ve iOS gibi iki farklı işletim sistemi olan cihazlar arasında veri aktarımı konusunda zorlanıyor. Bu yazımızda Wondershare MobileTrans ile kolay ve hızlı bir şekilde telefondan telefona veriyi  nasıl aktaracağınızı anlatacağız.
Bilindiği gibi geleneksel telefondan telefona veri transferi, iTunes veya diğer Android yönetim araçlarını kullanarak elle yaparsanız bu çok zaman alıcı veya sinir bozucu olabiliyor. Ancak Wondershare MobileTrans ile Android’den iOS’a, iOS’dan Android’e, Android’den Windows Phone’a, Windows Phone’dan Android’e vb. gibi farklı işletim sistemleri arasında veri aktarma işlemini profesyonel olarak güvenli bir şekilde ve tek tıklamayla daha kolay ve hızlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Wondershare MobileTrans ile veri aktarma:

Programı buradan indirerek, bilgisayarınıza kurun. Daha sonra aşağıdaki adımları takip edin.
wondershare_mobille_transfer
1.adım: Programı kurduktan sonra, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi Phone to Phone Transfer’i seçin. Daha sonra her iki telefonunuzu da bilgisayara bağlayın.
wondershare_mobille_transfer1
2.adım: Dosyaları seçip aktarımı başlatmak için transfer etmek istediğiniz dosyaları kontrol edin, seçili hale getirin ve işlemi başlatmak için “Start Transfer” i tıklayın. Bununla beraber “Flip” butonunu kullanarak, aktarma yönünü yani hangi telefondan hangi telefona aktarım olacağını belirleyin.
wondershare_mobille_transfer22

İki adımdan oluşan bu aktarma işlemi umarım sizlere faydalı olur.
Not: Yukarıdaki resimde 3 sayısı ile belirtilen, Clear Data before Copy seçeneğini işaretli hale getirirseniz, yeni veriyi aktarmadan önce hedef telefon üzerindeki verileri silmiş olursunuz.

Telefondan Telefona Veri Transferi En Kolay Şekilde Nasıl Yapılır?
Kullanıcı Puanı: 5 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*