Ücretsiz En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Ücretsiz En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Android tablet ya da telefonlarınızda çektiğiniz fotoğrafları kırpmak, düzeltmek ve değiştirmek en çok yaptığımız işlerden biri.ve bunu çok sık yapıyoruz. Bunun için iyi program iyi bir uygulama kullanmak şart .Ama iyi bir uygulama bulmak hiçde kolay değil. Hepimizin yaptığı gibi ya deneme ya da tavsiye, başkasından görme ile uygulamaları bulmaya çalışıyoruz. Bu  yazımızda sizler için ücretsiz en iyi fotoğraf uygulamalarnı derledik.


Snapseed
snapseed
Snapseed, Google tarafından geliştirilmiş eksiksiz ve profesyonel bir fotoğraf düzenleyicidir.

•İyileştirme, Fırça, Yapı, HDR, Perspektif de dahil 25 Araç ve Filtre (aşağıdaki listeye bakın)

• JPG ve DNG dosyalarını açar

• Düzenlemeleri daha sonra yeniden ayarlamak için gruplar özelliğini kullanabilirsiniz

• Seçmeli filtre fırçası

• Tüm stillerde ince ve hassas denetimle ince ayar yapılabilir gibi temel özellikleri olan harika bir uygulama
Snapseed İndir


 

PicsArt Photo Studio
picsart

Bu uygulamanın en büyük dezavantajı donanım kaynaklarının yüksek kullanımıdır. En az 1Ghz işlemciniz olmalı.
300 milyondan fazla yükleme ile, PicsArt Fotoğraf Stüdyosu #1 numaralı fotoğraf editörü, kolaj oluşturucusu ve çizim aracıdır. Artı… Müthiş resimler oluşturmak ve arkadaşlarla paylaşmak için bir iletişim ağıdır.

Milyonlar Picart’ı kullanıyor çünkü yüzlerce güçlü fotoğraf düzenleme araçları sunuyor (resim harmanlama, filtreler, resim kesme, ve çok daha fazlası), 1000’lerce ücretsiz küçük resim paketleri, yazı tipleri, çıkartmalar, kolaj şablonları – güçlü bir fotoğraf editörü içine entegre edilmiş, ve ücretsizdir! PicsArt’ın fotoğraf editörü, kolaj oluşturucusu, ve çizim araçları fotoğraflarınızı sanat eserlerine dönüştürmenin ve yaratıcılığınızı dünyaya göstermenin en iyi yoludur.

PicsArt ile fotoğraf düzenleme oyununuzu güçlendirin, müthiş resimler ve kolajlar oluşturun ve filtrenin otesine geçme hareketine katılın!

PicsArt Photo Studio İndir


BeFunky Photo Editor
befunky

 

BeFunky Photo Editor tam bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Yeniden boyutlandırma kesme veya düzeltme dahil temel seçenekleri olan arayüzü iyi tasarlanmış,  kullanımı kolay bir uygulama. Fotoğraflarınızda parlaklığı, doygunluğu, renk, keskinlik gibi özellikleri rahatça kontrol edebilirsiniz.  PRO sürümünü satın alarak HDR dahil olmak üzere birçok fotoğraf efektleri uygulayabilirsiniz. Ayrıca uygulama çok iyi yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını işleme kapasitesine sahip ve komutlara hızlı bir şekilde yanıt verip sonucu çok çabuk görebiliyorsunuz. Fotoğrafınızı düzenledikten sonra Facebook veya BeFunky ağında paylaşabilirsiniz.

Bu uygulamanın eksi bir noktası ise resimlerde nesneleri veya metinleri ekleme yada çıkartma da sorun çıkartması. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

BeFunky Photo Editor İndir


PicSay – Photo Editor
picsay

Minimum çaba ile fotoğraflarınızda maksimum kalite isteyen herkese tavsiye edeceğim bir uygulama.Bbasit ve işlevsel arayüzü bir zevk veren bir uygulama.En yüksek kalitede hızlı bir şekilde düzenleme yapan bu program, yeniden boyutlandırma, kesme, perspektif  parlaklık, kontrast, renk doygunluğu,rötuş atma, kırmızı göz etkisini kontrol etme ve fotoğraf çerçeveleri gibi güzel özellikleri mevcut.Bununla beraber resmin üzerine boyama, yazı yazma, çıkartma ekleme gibi özellikleri de mevcut.Düzenlediğiniz fotoğraflarınızı herhangi bir sosyal ağ üzerinde kaydedip paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

PicSay – Photo Editor İndir


Pixlr-o-matic
pixlr_o_matic

Fotoğraf filtreleri, ışık filtreleri ve fotoğraf çerçeveleri olmak üzere üç kategori ile resimlerinizi güzelleştirmenizi sağlayan iyi bir uygulama. tek olumsuz şeyler yaklaşımı uygulanarak etkisi vardır.Ayrıca kategoriden birden fazla filtre kullanmanıza izin vermez. Artı özelliklerinden biride reklam ile sizi rahatsız etmemesi. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Pixlr-O-Matic now


 

 

 

Ücretsiz En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*