Windows 10 Gizlilik Ayarları Nasıl Yönetilir?

Windows 10 telemetri(sistemin ulaşılamayan kısımlarına ulaşmak), gizlilik ayarlarını görüntülemek ve yönetmek istiyorsanız, sizin için tavsiye edebileceğimiz iyi ve profesyonel bir yazılım var. Bu yazılım Privacy Repairer yazılımı. Oldukça faydalı ve benzerlerine kıyasla hızlı olan bu uygulama işinize çok yarayacak.

PrivacyRepairer

Programın arayüzü yukarıda görüldüğü şekilde. Sol da ayarlar kategorisi mevcut ve bu kategoride, Telemetri ve Tanılama(Telemetry and Diagnostics), Sistem, Windows Defender, Windows Mağaza Uygulamaları(Windows Store Apps), Cortana ve Başlat Menüsü, Kilit Ekranı(Lock Screen), Edge ve Internet Explorer, Windows Media Player,  Visual Studio seçenekleri mevcut.
Bu kategorideki ayarların herhangi birine tıklayarak, istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Privacy Repairer’ın ilginç özelliği, kategorideki her seçenekte çok fazla ayarın mevcut olması. Bu da aslında sizin özelleştirme noktasında çok fazla müdahale etmeniz anlamına geliyor. Programın diğer özelliği ise size ayarlarla ilgili bilgi vermesi ve yapacağınız ayarla ilgili tavsiye niteliğinde fikir belirtmesi. Ayrıca yapacağınız değişikliklerde meydana gelebilecek olası problemlere karşı da size yedekleme ve geri yükleme seçeneği de sunuyor.

Privacy Repairer yazılımı buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Windows 10 Gizlilik Ayarları Nasıl Yönetilir?
Kullanıcı Puanı: 5 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*