Windows 10’da “Sunucudan bir başvuru döndürüldü” Hata İletisi | Çözüm Yolu…

Windows 10’da “Sunucudan bir başvuru döndürüldü” Hata İletisi | Çözüm Yolu…

Bazı kullanıcılar, Microsoft Windows 10’da uygulama yüklemeye çalışırken, “Sunucudan bir başvuru döndürüldü” hata iletisiyle  karşılaşabilir. Kullanıcıları uygulama yüklerken sıkıntıya sokan bu hata iletisinin çözüm yolları aşağıda verilmiştir.

1. Adım
window uygulama_reg
Referralfix.zip
dosyasını buradan indirin ve kayıt defteri ile ilgili değişiklikleri bilgisayarınıza otomatik olarak uygulamak için referralfix.reg dosyasını çalıştırın. Yeni değer verileri girişine izin verin. Sonra, Winkey + R’ye basın (veya sadece Başlat menüsünden Çalıştır’ı açın). regedit yazın ve Tamam’a tıklayın. HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \  Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System. ” ValidateAdminCodeSignatures “ dosyasını çift tıklayarak açın ve ” Değer verisini ” 0 ” olarak ayarlayın. Son olarak ” EnableUIADesktopToggle ” ı çift tıklayarak açın ve ” Değer verisini  0” olarak ayarlayın .


2. Adım
window uygulama_gpedit
Winkey + R
tuş kombinasyonuna basın (veya sadece Başlat menüsünden Çalıştır’ı açın).  Gpedit.msc ” yazın , ardından Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisini ekrana getirmek için “Enter“a basın .
Bilgisayar Yapılandırması>Windows Ayarları> Güvenlik Ayarları”>Yerel İlkeler>Güvenlik Seçenekleri’ne çift tıklayarak genişletin .
Kullanıcı Hesabı Denetimi: Yalnızca imzalanmış ve onaylanmış yürütülebilir dosyaları yükseltin” özelliğini “Devre Dışı” yapın. Bu işlemlerden sonra sorun çözülecektir..

Windows 10’da “Sunucudan bir başvuru döndürüldü” Hata İletisi | Çözüm Yolu…
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*