Windows 8’de Flash Disk Görünümü Nasıl Açılır?

Windows 8’de Flash Disk Görünümü Nasıl Açılır?
Windows 8’de Flash Disk Görünümü Nasıl Açılır?
Kullanıcı Puanı: 5 (2 votes)

Flash diskinizi bilgisayarınıza taktınız ve karşınıza bu klasör boş diye bir yazı geldi.

gorunum

ama biliyorsunuz ki flash diskiniz dolu.

bilisim

Hiç telaşlanmanıza gerek yok.Yukarıdaki GÖRÜNÜM butonuna basınız ve bastıktan sonra sağ üst köşede SEÇENEKLER adlı bir buton göreceksiniz.

secenekler

O butona bastıktan sonra karşınıza bir dosya klasörü gelecek.

gorunum2

Klasörün sol üst köşede Genel butonunun yanında bir GÖRÜNÜM butonu daha göreceksiniz.O butona tıklayınız.Tıkladıktan sonra aşağı doğru ininiz ve Gizli dosya,klasör ve ya sürücüleri gösterme butonu tıklanmış durumdadır onu bir üstündeki Gizli dosya,klasör ve ya sürücüleri göster butonu ile değiştiriniz. Tekrar aşağı inerek Korunan işletim sistemi dosyaları gizle (Önerilen) butonu aktif haldedir o butonu aktif halden çıkarınız ve karşınıza bir uyarı klasörü gelecektir o klasörü evet butonuna tıklayarak aktif halden çıkarmış olacaksınız.

isaretleme

Bu söylediklerimi yaptıktan sonra Uygula ve Tamam butonlarına art arda tıkladıktan sonra en üstteki klasöre tıklamanız gerekecek o klasörde isim yazmaz o klasöre girdikten sonra flash diskinizdeki bütün klasörler karşınıza gelecektir.

dosya-klasoru

 

 

 

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*