Yeni Bir PDF Dosyası Oluşturmak ve PDF Dosyalarını Kısaltmak…

Yeni Bir PDF Dosyası Oluşturmak ve PDF Dosyalarını Kısaltmak…

 Yeni bir PDF dosyası oluşturmak istiyorsanız yada sahip olduğumuz PDF dosyaları üzerinde değişiklik yapmak, kısaltmak, sadeleştirmek,fazla sayfaları silmek istiyorsanız kullanabileceğiniz ideal programlardan biri olan PDF24 Creator programı bu iş için ideal programlardan.


indirPDF24 Creator indir

PDF24 Creator programı kurduğunuzda üç ana bölümden oluştuğunu göreceksiniz. İlgili klasörü en soldan seçebilirsiniz, tüm ekli dökümanları görebilirsiniz  ve sağ taraftan PDF dosyalarını düzenleyebilirsiniz.Bunun için dökümanı düzenleme alanına tutup bırakın. PDF dosyalarını silmek için ise o sayfaya tıklayın ve ardından DELETE tuşuna basın.Sonrasında ise dökümanı kaydetmeyi unutmayın.
Bununla beraber tamamen yeni bir PDF dosyasıda oluşturmanız için yapmanız gereken tek iş eklemek istediğiniz sayfaları aşağı çekmek. Böylece kendinize göre sadeleştirilmiş, istemediğiniz sayfaların silindiği olmadığı yeni bir PDF dosyası oluşturabileceksiniz.

Yeni Bir PDF Dosyası Oluşturmak ve PDF Dosyalarını Kısaltmak…
Kullanıcı Puanı: 0 (0 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*