YouTube’daki Engellenmiş Videolar Nasıl İzlenir?

YouTube’daki Engellenmiş Videolar Nasıl İzlenir?

Nasıl anlatalım bu devasa video sitesini? Barındırdığı milyonlarca video, yüzbinlerce kanal ve daha fazlası. İlk yayın gününde 2 milyon gibi bir tıklanmaya sahip bu site de artık para kazanmak isteyenlerin en uğrak yerlerinden biri.
Bu kadar video barındırmasına rağmen bazen bünyesindeki videolara, en genel tabirle telif hakkı gibi edenlerden dolayı erişemeyebiliyorsunuz.
Bu engellenen videoları açtığınızda hatalarla karşılaştığınızda bunun bir çözüm yolu olup olmadığını merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz.
Bunun bir çözümü var. Mozilla Firefox ve Google Chrome için bu sınırlı ve engellenen videoları görüntülemenize izin veren bir uzantı mevcut.

ProxTube, bu engellenen videoları açmamızı sağlayacak bir uzantı.
>> Mozilla Firefox kullanıcıları için bu eklentiyi  buradan indirebilirler.
>>
 Chrome için ProxTube’u buradan indirebilirsiniz. İndirdiğinizde sayfanın üst kısmında uzantı ekle diye bir küçük pencere açılmazsa, sağ üst köşede yer alan Menü düğmesi menü3 > Diğer araçlar > Uzantıları tıklayın. Açılan sayfaya indirdiğiniz “.crx” dosyasını sürükleyip bırakın. Hepsi bu kadar.

YouTube’daki Engellenmiş Videolar Nasıl İzlenir?
Kullanıcı Puanı: 5 (1 votes)
Tarafından RIDVAN DALGIN

Yanıt ver

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kabul edilen biçimler HTML tagları ve özellikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*